Канівське підприємство презентувало виробництво для потенційних працівників

Новини

Підприємство з виробництва товарів господарського призначення постійно модернізує і розширює виробництво, тому тісно співпрацює з Канівським міськрайонним центром зайнятості у напрямку забезпечення кваліфікованими кадрами

Ukrainian English Russian

За ініціативи Канівського міськрайонного центру зайнятості на базі підприємства ТОВ «Ергопак» проведено День відкритих дверей для безробітних.

«Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню», – повідомила порталу «Діловий регіон» директор Канівського міськрайонного центру зайнятості Надія Коломієць.

Директор департаменту якості та безперервного поліпшення Ростислав Сальніков ознайомив присутніх з технологією виробництва полімерів, умовами праці та її оплатою, актуальними вакансіями та соціальними гарантіями.

Оскільки робота постійно модернізується, є потреба в укладальниках-пакувальниках, водіях навантажувача та операторах верстатів з програмним керуванням.

Начальник відділу кадрів підприємства Надія Миргородська повідомила про тісну співпрацю з центром зайнятості, працівники якого завжди відгукуються на прохання підбору кадрів. Вона розповіла присутнім про історію створення та діяльність підприємства.

У  Каневі філія підприємства запрацювала з 2007 року. Спочатку це був лише один цех з виготовлення кухонних губок, де працювало  25 осіб. На сьогодні в чотирьох виробничих цехах та на складах готової продукції працює більше 600 осіб.

За словами Надії Миргородської, за 9  років співпраці з центром зайнятості на підприємство працевлаштовано 617 працівників, і 95 із них – у 2017 році.

Присутніх найбільше зацікавила можливість тимчасового  працевлаштування. 3 учасники заходу виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру: наклейка етикеток та стікерів на продукцію.

Участь у заході взяли близько 20 осіб, серед них були, зокрема, й учасники АТО, що перебувають нині на обліку в центрі зайнятості.

 

Для довідки:

ТОВ «Ергопак» є одним із лідерів з виробництва товарів господарського призначення в Україні. Підприємство засноване в 1996 році. Основні його виробничі площі  розташовані в м. Боярка Київської області,  є філії в Києві, Дніпрі, Кременчуці, Львові, Одесі, Харкові та Хмельницьку. Напрямок діяльності – виробництво та постачання товарів господарського призначення. Кількість працюючих налічує близько 1000 осіб.

Продукція, що виробляється – губки кухонні та банні з поролону, серветки побутові губчаті та віскозні, пакети для сміття, харчова упаковка (фольга алюмінієва, плівка харчова, папір для випічки, рукав для запікання, пакети для бутербродів, пакетики для льоду), скатерті поліетиленові, ганчірки для підлоги. Випускають все це під торговою маркою «Мелочи жизни». Продукція експортується до Польщі, Білорусі, Молдови, Грузії.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: