Канівській підприємиці не вдалося оскаржити штраф за неоформленого працівника

Новини

Суди першої та апеляційної інстанцій підтвердили правомірність постанови Управління Держпраці у Черкаській області, якою на суб’єкта господарювання накладено штраф у розмірі 111 тис. грн.

Ukrainian English Russian

Під час проведення заходу державного контролю було встановлено, що в приміщенні з ремонту одягу, яке розміщене на території міського ринку та в якому фізична особа – підприємець здійснює підприємницьку діяльність, трудові обов’язки виконував працівник, з яким не укладено трудовий договір.

У зв’язку з фактичним допуском працівника до роботи без оформлення трудового договору на ФОП було накладено штраф у розмірі 111 690 грн.

Підприємець не погодилася з правомірністю вказаної постанови та звернулася до Черкаського окружного адміністративного суду з позовною заявою про її скасування.

Рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 11.12.2018 у задоволенні позову відмовлено повністю, інформують в Управлінні Держпраці у Черкаській області. 

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, ФОП Т. подала апеляційну скаргу. Розглянувши апеляційну скаргу, Шостий апеляційний адміністративний суд дійшов висновку, що судом першої інстанції було правильно встановлено фактичні обставини справи, надано належну оцінку дослідженим доказам, правильно застосовано норми матеріального та процесуального права.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: