Катеринопільським безробітним розповіли про умови військової служби

Новини

З метою інформування та сприяння зайнятості населення фахівцями Катеринопільського районного центру зайнятості спільно з районним військовим комісаріатом було проведено семінар для безробітних. Він був зорієнтований на питання служби за контрактом в Збройних Силах України

 

Ukrainian English Russian

У заході взяли участь військовий комісар – майор Дмитро Дріжчаний та 38 безробітних.

До районного центру зайнятості постійно надходять вакансії з місцевого військового комісаріату. Слід зазначити, що у цьому році 2 осіб, які отримали направлення на працевлаштування за такими вакансіями вже підписали контракт і проходять військову службу у лавах української армії, зазначають у Катеринопільському РЦЗ.

Під час бесіди військовий комісар також ознайомив присутніх з переліком вакантних посад військових частин Черкаської області. Серед них – водії багатовісних автомобілів, оператори плаваючих гусеничних тягачів, транспортерів, також стрільці, розвідники та багато інших.

Розповівши про строки та умови контракту для різних категорій населення, Дмитро Дріжчаний також ознайомив із перспективами навчання у вищих військових навчальних закладах, умовами прийняття, матеріальним забезпеченням, соціальним та правовим захистом військовослужбовця.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: