Керівництво Фонду держмайна відзначило досягнення Регіонального відділення по Київській, Черкаській та Чернігівській областях

Новини

Заступник Голови Фонду Державного майна України Костянтин Кошеленко здійснив робочий візит до Регіонального відділення по Київській, Черкаській та Чернігівській областях, під час якого нагородив символічною відзнакою РВ за визначні досягнення в IV кварталі 2020 року.

Ukrainian English Russian

«Завдяки впровадженню індикативного рейтингу ми можемо правильно налагоджувати роботу, чітко моніторити ключові показники ефективності та кожного кварталу мотивувати регіональні відділення на ще кращі результати. Дякую Регіональному відділенню по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за те, що кожного кварталу показуєте визначні результати», – підкреслив Костянтин Кошеленко.

Зазначимо, що в  IV кварталі РВ забезпечило надходження більш ніж 24 млн гривень від приватизації по 21 договору, відбулося зростання ціни на аукціонах на 39%, а також було укладено 101 договір по новому прозорому орендному процесу.

В свою чергу, начальник РВ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Вадим Курило заявив про наміри продовжити підвищувати ефективність роботи.

«Нам дійсно є чим пишатися, проте ми не зупиняємося на досягнутому, адже найцікавіше – попереду», – зазначив Вадим Курило та подякував керівництву Фонду за плідну співпрацю.

Під час зустрічі було презентовано концепції, перспективи та бачення реалізації приватизаційного та орендного планів на 2021 рік. Так, уже найближчими місяцями РВ готується до проведення декількох дуже перспективних приватизаційних та орендних аукціонів – ДП «Еталон» у Білій Церкві, «Хімтекстильмаш» у Чернігові, Черкаський приладобудівний завод, різнопланові майнові комплекси, спиртзаводи та, навіть, непрацюючі в’язниці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: