Керівник сільгосппідприємства самовільно зайняв сотні гектарів землі

Новини

Черкаською місцевою прокуратурою погоджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно генерального директора одного із сільськогосподарських товариству кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику) КК України.

Ukrainian English Russian

Слідством установлено, що з початку весни 2020 року та по даний час, вказаний директор, діючи в особистих інтересах, маючи на меті здійснення підприємницької діяльності, а саме вирощування сільськогосподарських культур, заволодів земельними ділянками загальною площею 261, 4309 га, що розташовані в адміністративних межах Сагунівської сільської ради Черкаського району Черкаської області за межами населеного пункту, які відносяться до земель комунальної власності та здійснював подальше користування земельними ділянками, без укладення жодних правочинів з їх власником.

Згідно висновку експертизи з питань землеустрою розмір спричиненої шкоди власнику земельної ділянки (державі) становить 497309 грн., що у 100 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян та є значною шкодою.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: