Конфлікт між черкаськими підприємцями та забудовниками універмагу загострився

Новини

Черкаські підприємці виступили проти самовільного, на їхню думку, захоплення пішохідного переходу від перехрестя вулиць Гоголя та Небесної Сотні під стінами універмагу "Добробут".

Ukrainian English Russian

Протестувальники заблокували техніку ПП "Надія" і не дають  установити паркан, інформує "Про все".

- Ми не проти, нехай будують універмаг, але не закривають дорогу та пішохідний перехід, адже в них немає ні документів, ні рішення сесії. Так самовільно робити не можна. Вони залізли на центральний ринок, але було мало й сюди дісталися, - коментує голова Черкаської обласної профспілки підприємців Леонід Запорожець.

Натомість забудовники стверджують, що мають усі дозвільні документи.

Адвокат ТОВ "Добробут" Юлія Стріховська говорить, що з 2010 року йде війна стосовно земельної ділянки, яка належить ТОВ "Добробут" відповідно до договору оренди, яка передана міською радою підприємству.

- На сьогодні виникло питання реконструкції універмагу. Для того, щоб це зробити, отримано дозвіл на реконструкцію і потрібно було встановити паркан, але люди поставили неправомірно там свої торгові місця. У нас є рішення господарського суду про припинення неправомірної господарської діяльності та звільнення незаконно займаної земельної ділянки, - зазначила пані Юлія.

Натомість підприємець Олександр Кісельов розповів, що вони виграли засідання господарського суду, але представники "Добробуту" подали на апеляцію, і вже на те засідання повістки прийшли малим приватним підприємцям, які на той час не працювали.

- Ми вважаємо, що нас обдурили, - додав чоловік.

Як повідомив кореспонденту "Про все" представник профспілки підприємців Андрій Ілієв, конфлікт між забудовником та підприємцями триває вже не перший рік і представники Добробуту, застосовуючи силові методи, намагаються прибрати торгові кіоски навпроти універмагу по вул. Гоголя.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: