«Корсунь-Шевченківська швейна фабрика» відзначила ювілей

Новини

Історія Корсунь-Шевченківської швейної фабрики розпочалася у червні 1946 року, коли півтора десятки швачок на власних машинках почали виготовляти такий потрібний після війни одяг. Підприємство росло, розвивалось і розбудовувалось, і вироби з корсунь-шевченківською маркою в 70-80 роках минулого століття знали практично в усьому тодішньому СРСР.
Ukrainian English Russian

Вистояла і вижила фабрика – єдина з усіх подібних на Черкащині – і під час економічної кризи, викликаної розпадом Союзу, - пише «Нова Доба».

Вже два десятиліття корсунь-шевченківські швейники успішно працюють з європейськими партнерами, шиють різний спецодяг на замовлення.

Це стало можливим завдяки професіоналізму колективу, який зумів у короткий строк забезпечити європейську якість роботи. А ще – завдяки видатним організаторським і менеджерським якостям директора фабрики, заслуженого працівника легкої промисловості України Світлани Шморгун, яка вже 25-й рік беззмінно очолює колектив. Саме її заслуга в тому, що у важкі часи проявила сміливість і наполегливість, знайшла іноземних партнерів і на багато років визначила майбутнє підприємства.

Про це говорили працівники фабрики на урочистостях з нагоди ювілею фабрики. Із ювілеєм колектив фабрики – одного з лідерів економіки Корсунь-Шевченківського району, тепло привітали керівники району і міста, обкому профспілки працівників легкої промисловості, вручили нагороди найсумліннішим.

Останні новини

31 травня, 2020

30 травня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: