Користувачів реєстрів просять до 28 квітня придбати захищені носії особистого ключа

Актуально

З 29 квітня 2017 доступ до Єдиних до Державних реєстрів з незахищеними носіями особистих ключів буде неможливий. Отримати та активувати захищені носії особистого ключа державним реєстраторам слід до 28 квітня цього року включно.

Ukrainian English Russian

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області доводить до відома, що з 00 год. 00 хв.  29 квітня 2017 року доступ до Єдиних та Державних реєстрів для їх користувачів зміниться, повідомляє офіційний сайт Черкаської міської ради. Державні реєстратори прав на нерухоме майно, реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб, підприємці, громадські формування та нотаріуси зможуть мати доступ до реєстрів лише за умови використання захищених носіїв особистого ключа.

Отримати та активувати захищені носії особистого ключа необхідно до 28.04.2017 включно. Вже з 29 квітня 2017 доступ до Єдиних до Державних реєстрів з незахищеними носіями особистих ключів буде неможливий.

У головному офісі АЦСК органів юстиції України та його регіональних відділеннях можна придбати захищений носій особистого ключа, одразу згенерувати на ньому ключі та сформувати до них сертифікати (детальніше https://ca.informjust.ua).

З приводу питань можна звернутись на гарячу лінію Контакт-центру Державного підприємства «Національні інформаційні системи» 0-800-50-85-84 або до регіональних філій підприємства.

Для своєчасного забезпечення всіх користувачів реєстрів захищеними носіями ключової інформації можна звертатися до Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Університетська, буд. 33/1, телефон для довідок: 54-40-70.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: