Кращі слюсарі Черкаського політехнічного технікуму проходять практику на «Черкасиводоканалі»

Новини

В Черкаському політехнічному технікумі визначили кращих слюсарів із ремонту технологічного обладнання. Тут пройшов традиційний конкурс «Кращий за професією» для студентів ІV курсу спеціальності «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості», які закінчили цикл навчальних практик.
Ukrainian English Russian

Найкращі результати показав Олександр Харінов. Друге місце посів Віталій Коноваленко, а третє виборов Віктор Лещенко. Переможці, окрім почесних грамот, отримали пільги при складанні екзамену на робітничу професію «Слюсар з ремонту технологічного обладнання» відповідного набутим навичкам розряду.

Учасники конкурсу діагностували, розбирали та дефектували засувки, які використовуються для водо-, газо- і нафтопроводів. Змагалися завзято й азартно, не лише заради винагороди, але й для самоствердження у професії.

«Ми проводимо конкурс «Кращий за професією» за всіма технічними спеціальностями. І студенти жваво відгукуються і з задоволенням беруть участь у таких заходах», – зауважив директор Черкаського політехнічного технікуму Дмитро Галат.

Свої навички за робітничою професією слюсаря з ремонту технологічного обладнання студенти удосконалюють під час виробничої технологічної практики на підприємствах. Переможці, що отримали перше і друге місця, проходять практику на КП «Черкасиводоканал», а бронзовий призер – на ТОВ «Юрія-фарм». Також студентів технікуму, що брали участь у конкурсі, запросили на практику, а пізніше – на роботу на «Азот», «Черкасигаз», Новомиргородський цукровий завод та інші підприємства.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: