Красногірський олійний завод тепер перероблятиме і кукурудзу

Новини

Як інформують у Черкаській ОДА, підприємство розширює перелік культур, які запускає у переробку. До соняшникового насіння та рапсу додали тепер і кукурудзу. З неї робитимуть олію та перероблятимуть на корм для свійських тварин. Як працює Золотоніське підприємство оглянув перший заступник очільника області Дмитро Ляшов.

Ukrainian English Russian

Взялися зводити Красногірський олійний завод у 2011 році з «нуля» як масло-пресовий завод з переробки рапсу. Згодом додали в переробку соняшникове насіння. Пропонували на продаж олію, макуху, фуз, масло. Мають і власний елеватор на 30 тисяч тонн насіння.

Нині ж запустили в роботу й кукурудзу. З неї також виготовлятимуть високоякісну олію без хімічних домішок та пускатимуть на виробництво кормів.

– Переробка кукурудзи – це інші ринки збуту та нові економічні умови, можливості, що вимагає від нас диверсифікації роботи підприємства, аби ми й надалі пропонували якісну та натуральну продукцію, – каже власник заводу Віктор Полозов. – Зараз більшість продукції ми експортуємо до країн Європи, Азії та Ближнього Сходу. Втім наша продукція представлена й на ринках Черкащини. Все виробництво сертифіковане та екологічне. Більшість продукції експортують. Європа, Азія, Ближній Схід. Виробництво сертифіковане. Для наших робітників намагаємося створити кращі умови, втім відчутний брак саме кваліфікованих кадрів. Зокрема технологів, апаратчиків, слюсарів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: