Купуючи спінери, звертайте увагу на їх безпечність, - експерт

Споживчий ринок

Спінер — це іграшка-антистрес, яка стала шалено популярною у США. Сам гаджет складається з корпусу, що закріплений на підшипниках. Іграшку запустити дуже легко — варто тільки штовхнути по крилах, які, в свою чергу, починають обертатися. Спінери можуть бути металевими, дерев’яними і пластиковими

Ukrainian English Russian

- Батькам необхідно уважно читати етикетку: звертати увагу на те, з якого матеріалу виготовлена іграшка, також повинна бути вказана країна-виробник і номер сертифіката, що підтверджує її безпеку і дозвіл на реалізацію у категорії товарів для дітей, - розповідає начальник управління захисту споживачів ГУ ДПСС у Черкаській області Олена Дубова.

За словами експертів, така іграшка теж може бути небезпечною. Як виявляється, вже зафіксовано безліч випадків у світі, коли нею діти завдавали собі досить серйозні ушкодження. Виявляється, що при сильному розкручуванні акумулятор іграшки нагрівається і просто вибухає.

Перша ознака шкідливості — це, як правило, запах. Чим різкіший запах від іграшки, тим більше хімічної речовини входить до її складу. Експерти також рекомендують не давати гратися спінером маленьким дітям. Хоч він має суцільну конструкцію, але від удару гаджет може розпастись на деталі, які малюк може проковтнути.

Так одну з моделей - CS5555 SYM0024 визнали такою, що становить серйозний ризик,. На території Європейського Союзу прийнято рішення про відкликання продукту від кінцевих споживачів та вилучення його з ринку.  

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: