Кияни все частіше купують житло в передмісті

Новини

Ріелтори кажуть, що жителі столиці все частіше купують нерухомість в передмісті
Ukrainian English Russian

Як відзначають експерти, жителі столиці все частіше купують собі квартири за межами Києва. У невеликих містах біля мегаполісу активно будують житлові комплекси.

У той час як у столиці популярністю користуються тільки найдешевші квартири, за ці ж гроші в 15 кілометрах від столиці можна придбати квартири в новобудові, - пише Meget з посиланням на «Сегодня».

Як і раніше, на столичному ринку нерухомості найлегше продати недорогі однокімнатні або двокімнатні квартири, в той же час інтерес до трикімнатних став куди меншим, розповідає ріелтор одного з київських агентств Альона Скиба.

Квартири "з рук" (вторинний ринок житла) купують по 700-1000 доларів за квадратний метр. Ціна залежить від стану квартири, місця і навіть сусідів. Квартира в новобудові (первинний ринок) обійдеться від 600 до 900 доларів. Однак в елітних новобудовах ціни можуть бути значно вищими.

90% покупок - найдешевше житло, розповідає директор Комітету з інформаційних систем і аналітики Асоціації ріелторів України Едуард Бразас. "Цього року, на відміну від минулого року, великим попитом користується вторинний ринок", - говорить експерт.

При цьому Едуард Бразас відзначає, первинний ринок в сусідніх з Києвом містечках дуже активно розвивається. Купувати вже побудоване житло значно дорожче, ніж інвестувати в будівництво. Так, квадратний метр у квартирі, яка з'явиться тільки в наступному році, може обійтися в 600 доларів. При цьому завжди існують ризики, що будинок в обіцяні строки в експлуатацію зданий не буде.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: