Лісгосп з Волині активно експортує ягідну продукцію

Досвід регіонів

Консервний цех Цуманського лісгоспу відправив перший контейнер переробленої волинської ягоди в Ізраїль. Це майже 19 тонн ягідної продукції, загальною кількістю 16 тисяч банок.

Ukrainian English Russian

Свою продукцію підприємство експортує також в Німеччину, Канаду, США, Польщу, Китай, Туреччину. Зараз ведуться переговори щодо поставок продукції консервного цеху у Словаччину та країни Прибалтики, пише kivertsi.rayon.in.ua.

 «Такий консервний цех – це родзинка нашого краю, адже ніде, окрім Волині, подібних цехів на території лісгоспів немає», – розповів голова Цуманської ОТГ Анатолій Дорошук.

Відлік своєї історії консервний цех веде з початку 80-х років, коли Волинь стала піонером у переробці не деревних ресурсів в Україні. Спершу це був пункт переробки березового соку, проте за роки роботи працівники цеху наростили асортимент і сьогодні виробляють більш як шістдесят видів продукції. Це - соки, варення, джеми, компоти, грибні консерви, а також овочева група, яка вирощується у власній теплиці, – огірки, помідори та кабачки, для яких застосовуються тільки органічні добрива.

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: