LNZ Group збільшить виробництво спельти і коріандру на експорт

Новини

LNZ Group у 2016 році планує розширити посіви нішевих культур - спельти і коріандру
Ukrainian English Russian

Про це повідомляється на сайті агрофірми "Вікторія", яка входить до групи компаній LNZ, - пише ПроАгро.

Згідно з повідомленням, приводом для таких планів стали нинішні показники врожайності цих культур на полях компанії та іноземний досвід.

За словами директора аграрного виробництва LNZ Grouр Романа Франчука, насамперед добре себе зарекомендувала спельта, яку цього року вирощували вперше.

Для того, щоб переробляти спельту на Лебединському насіннєвому заводі, який входить до LNZ Grouр, встановлюють спеціальне обладнання для її обмолочування. При цьому якщо в 2015 році цією культурою було засіяно 300 га, то на наступний запланували збільшити посіви майже вполовину.

"У країнах ЄС ця культура користується чималим попитом, оскільки білки, які в ній містяться, при споживанні не викликають алергії, що вигідно відрізняє культуру від інших звичайних сортів пшениці", - розповідають у компанії.

Зараз на заводі цю культуру готують на експорт до Німеччини. Першу відправку зроблять на початку 2016 року.

Крім того, значний акцент LNZ Grouр зробить на вирощуванні коріандру. Ця культура, так само як і спельта, нинішнього року стала для компанії новинкою. І надалі вона також буде традиційною.

У LNZ Grouр відзначають, що Європа зацікавлена в придбанні українських нішевих культур.

Довідка

LNZ Grouр - сучасна диверсифікована агропромислова компанія, що об'єднує 31 агрофірму в Черкаській та Сумській областях. LNZ Grouр входить в десятку компаній, що найбільш динамічно розвиваються в секторі насінництва.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: