Лисянська ОТГ почала фінансувати проєкти на капітальні ремонти

Новини

Депутати Лисянської ОТГ на останній сесії проголосували за виділення коштів з бюджету територіальної громади для співфінансування проєктів по капітальному ремонту приміщення будівлі молодшої школи з влаштуванням внутрішнього туалету в сумі 104,465 тис.грн., ремонту покрівлі даху будівлі в сумі 146,732 тис.грн., та системи опалення в сумі 79,258 тис.грн. в комунальному опорному закладі «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад».

Ukrainian English Russian

 Також виділили кошти на умовах співфінансування для капітального ремонту приміщення їдальні Лисянської ЗОШ №2 в сумі 72,151 тис.грн.

Прийняли одноголосно депутати у комунальну власність об’єднаної територіальної громади комунальний заклад «Лисянський районний будинок дитячої та юнацької творчості», з усіма правами та обов’язками, крім тих, які виникли до моменту передачі, пише viche.ck.ua.

На сесії виступив головний лікар Лисянської ЦРЛ Олександр, який розповів про скрутне фінансове становище медичного закладу і просив депутатів посприяти у придбанні необхідних в час загострення вірусних захворювань медикаментів. З бюджету вирішили виділити на ці невідкладні потреби 30 тис. грн.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: