Матусівське комунальне підприємство отримало відзнаку «Компанія-2019»

Новини

КП «Відродження» Матусівської сільської ради  зайняло десяте місце у регіональному реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств України. Експертну галузеву аналітику – для визначення та відзнаки кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, провів  Всеукраїнський галузево-аналітичний центр.

Ukrainian English Russian

Це незалежний інститут, що проводить діяльність у напрямках розвитку малого та середнього бізнесу, залучення іноземних інвестицій, створення відкритого інформаційного порталу та підвищення іміджу підприємств України. Щороку експерти Центру обирають кращі компанії у кожній галузі за принципами надійності та інвестиційної привабливості.

КП «Відродження»  зайняло десяте місце в регіональному реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств України, інформує Черкаський  пресклуб реформ.

Директор комунального підприємства «Відродження» Юрій Малик, працівники Михайло Харченко, Жанна Осадча, Юлія Ганжа, бухгалтер підприємства Олена Шеремет отримали сертифікати «Професіонал року», а Ігор Ситник, який працює від початку створення підприємства, одержав орден «За досягнення в галузі».

- Нагороди   підтвердили, що наше комунальне підприємство є надійним партнером, роботодавцем та пропонує якісні послуги, а статус «Компанія року» підкреслює високу якість роботи і престижність компанії, її значиму роль у розвитку галузі регіону, - констатував голова Матусівської ОТГ Василь Колісник.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: