Майбутніх водіїв тепер перевірятимуть за новими тестами

Новини

Нові тести для отримання водійських прав з’являться вже в квітні цього року.  Про це повідомила пресслужба Головного сервісного центру МВС.

Ukrainian English Russian

“Із 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві пояснюють, що оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових дорожніх ситуацій, які стаються щодня. Всі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

У відомстві пояснили, що чотири місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив “Банк екзаменаційних питань з ПДР”, аби викладачі профільних навчальних закладів та охочі надавали свої пропозиції до екзаменаційних питань. За інформацією установи, за цей час надійшла загалом 91 ініціатива, пише 18000.com.ua.

Зазначається, що сервісні центри МВС й надалі продовжують збирати пропозиції до питань за такими напрямками:

правила дорожнього руху;

будова та експлуатація транспортних засобів;

основи безпечного водіння;

основи права в області дорожнього руху;

надання першої медичної допомоги.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером  контакт-центру: (044) 290–19–88 або в повідомленнях на офіційній фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: