«Маїс» набирає працівників для постійних та сезонних робіт

Актуальні вакансії

Про потребу в укомплектуванні одного з найбільших агропромислових підприємств Черкащини і України йшлося під час робочої зустрічі директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка з заступником генерального директора ТОВ «Маїс» Олександром Самойленком.

Ukrainian English Russian

Керівник обласної служби зайнятості наголосив, що за роки тісної співпраці з роботодавцем, а це понад 10 років, служба зайнятості забезпечила роботою на підприємстві 665 колишніх безробітних, з них з початку поточного року – 15 осіб.

«Черкащина завжди була дефіцитною щодо можливості забезпечення постійного працевлаштування пошукачів роботи. Але завдяки налагодженню тісної співпраці з роботодавцями, проведенню постійної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг легальної зайнятості, кількість роботодавців, які співпрацюють з службою зайнятості збільшилась, зросла і кількість вакансій, поданих до служби зайнятості. Цього року в обласній  базі вакансій актуальними були понад 26 тис. одиниць, що на 5,5 % більше, ніж у січні-липні 2017 року», - відзначив під час спілкування Григорій Дендемарченко.

Окрему увагу він звернув на тимчасову зайнятість шляхом організації та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

Директор наголосив, що у зв’язку з сезонністю виробництва  на ТОВ «Маїс» постійно є потреба у відповідних працівниках.

ТОВ «Маїс» вже більше 25 років на аграрному ринку України. За словами Олександра Самойленка підприємство постійно орієнтується на потреби ринку та прагне бути більш динамічним, щоб вчасно рекомендувати і впроваджувати нові технології в сільськогосподарське виробництв – рослинництво і тваринництво.

«Підприємство постійно розширює свої виробничі потужності і створює робочі місця для громадян. На сьогодні маємо 15 актуальних вакансій. Водночас він наголосив, що на підприємстві є також потреба у сезонних робітниках зі збору та сортування яблук.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: