Майже півтора мільйона гривень вклало МХП у водну інфраструктуру канівських сіл

Із вирішенням водної проблеми канівським селянам допомогло ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Чимало нарікань місцевих жителів стосувалися роботи саме НВФ “Урожай” та ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, які входять до його складу 

Ukrainian English Russian

Багато канівчан проблеми із питною водою у селах району пов’язували з виробничою діяльністю саме цих підприємств, особливо ж із роботою пташників.

Та, як стверджують фахівці, все ж таки однією з головних причин «водного дефіциту» є зношеність систем водопостачання та зміна кліматичних умов, пише dzvin.

“Питання постачання питної води у районі стоїть досить гостро насамперед у зв’язку зі значним зменшенням кількості опадів та відповідно зниженням рівня ґрунтових вод. Також, не в останню чергу, зі зношеністю систем водопостачання, адже більшість з них будувалися ще в 60-70-ті роки минулого століття без жодного капітального ремонту, – пояснює депутат Черкаської обласної ради, директор АФ “Заповіт Шевченка”, яка є філією агрофірми «Урожай»,  Володимир Братаніч. – А оскільки “Урожай” і “Миронівська птахофабрика” працюють  на території  Канівщини, то і вирішення найважливіших проблем місцевих громад беруть на себе. Зокрема, і з водопостачанням жителів наших сіл.

За його словами, керівництво холдингу з розумінням поставилося до «водної» проблеми  і надало невідкладну фінансову допомогу для її вирішення. Так майже півтора мільйони гривень минулого року було витрачено на буріння нових свердловин, придбання труб та обладнання, монтаж водонапірних башт тощо.

- Зрозуміло, що повністю вирішити проблему з постачанням води в селах Канівщини за ці кошти не вдалося, проте ми й надалі будемо реалізовувати таку програму, відповідаючи на звернення громад. А особливо тоді, коли люди готові вкладати частину власних коштів у вирішення важливих для них питань, - зазначив Братаніч.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: