Майже півтисячі безробітних черкащан працевлаштовано на освітянську ниву

Новини

З початку 2019 року від роботодавців регіону надійшло 515 вакансій вчителя, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 385 вакансій. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні. 

Ukrainian English Russian

У переважній більшості вакансії вчителя надходили від загальноосвітніх навчальних закладів області, закладів вищої освіти, відділів освіти районних державних адміністрацій та міських рад, спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів, оздоровчих центрів.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у поточному році було 1 648 осіб, з них на посаду вчителя працевлаштовано 484 громадяни. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 881 безробітний. Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 5-6 тис. грн.

Більшість фахівців, які отримали педагогічну освіту, працюють вчителями початкових класів у загальноосвітніх школах, школах-інтернатах, у школах робітничої молоді, професійно-технічних училищах, технікумах, дошкільних установах.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: