Меблевики мають змогу отримати грантові кошти на розширення виробництва

Новини

Грант для виробників меблевих комплектуючих та постачальників нових послуг для меблевого сектору на підтримку розширення їхнього бізнесу і бізнесу їхніх клієнтів пропонує Програма USAID. Очікуваний результат - збільшення обсягів збуту, інвестицій, постійних робочих місць.

Ukrainian English Russian

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл, чекає заявок від виробників меблевих комплектуючих та постачальників нових послуг для меблевого сектору. Про це інформують у Черкаській ТПП.

Через надання грантів програма КЕУ планує надати підтримку приватним фірмам постачальникам комплектуючих та/або нових послуг виробникам меблів у таких сферах:

1)      ресурси для закупівлі нового обладнання та/або технологій;

2)     фінансова підтримка для створення/розробки нових продуктів, процесів або послуг; та

3)     ресурси, необхідні для встановлення/досягнення стандартів, тестування або інших аспектів системи контролю якості, необхідні для відповідності стандартам якості товару або послуги (наприклад, стандарти закордонних покупців).

Державні установи, в тому числі організації, які отримують бюджетне фінансування, та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3, не мають права на отримання грантів у рамках цього ЗПЗ.

Грант надаватиметься і впроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Докладніше тут.

Останні новини

26 січня, 2021

25 січня, 2021

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: