Медичну продукцію європейської якості виготовляють у Черкасах

Медицина. Туризм

Шприци виробництва «Юрія-Фарм» нині проходять процедуру сертифікації згідно Директиви 93/42 ЄЕС. Це дасть змогу маркувати продукцію спеціальною позначкою СЕ, що засвідчить якість продукції та її відповідність європейським вимогам

Ukrainian English Russian

Завдяки модернізації виробництва, використанню сучасних технологій та обладнання, ефективній роботі системи якості та прогресивним методам управління на підприємстві було успішно проведено аудит Європейською аудиторською компанією TUVRheinland, пише novadoba.com.ua.

—      Наші голки виготовляються на високотехнологічному обладнанні, де повністю виключено з процесу людський фактор, — додає інженер-технолог лабораторії з розроблення та проектування медичних виробів Олена Павленко. — Під час виготовлення відбувається контроль якості кожної голки.

Тестують продукцію за вимогами міжнародних стандартів ІSO.

За словами фахівця, для виробництва ін’єкційних голок тут використовують матеріали з підтвердженим сертифікатом якості. - Ми працюємо лише з перевіреними виробниками, які дуже добре себе зарекомендували на міжнародних ринках та які відповідають високим вимогам міжнародних стандартів, - наголосила Павленко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: