МХП допомагає ремонтувати сільські школи

За підсумками 2017 року агропромисловий холдинг МХП перерахував понад 3,7 млн гривень на допомогу сільським школам Вінницької, Черкаської, Львівської, Сумської та Київської областей

Ukrainian English Russian

 Кошти виділялися навчальним закладам в місцях розташування виробничих потужностей компанії. Підприємства МХП з кожним роком збільшують масштаби фінансування місцевих громад, а допомога школам була і залишається одним з найважливіших напрямків, зазначають у прес-службі компанії.

Так, в Черкаській області Катеринопільській школі №2 був потрібний капітальний ремонт покрівлі. Однак виділених державою коштів не вистачало на виконання необхідних робіт. У результаті місцева громада уклала угоду з підприємством НВФ «Урожай» Групи МХП: холдинг надав 400 тис. грн для виконання повноцінного ремонту. А на території Степанецької сільради 360 тис. грн було надано на реконструкцію шкільних санвузлів.

У 2018 році холдинг МХП продовжує надавати допомогу школам, відповідні угоди укладаються з територіальними громадами та сільрадами від початку січня. «У планах підприємства — і надалі підтримувати дітей і забезпечувати якісний освітній процес у регіонах своєї присутності», зазначають у МХП.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: