МХП допоможе створити „Happy hub“ на базі сільської школи у Корсунь-Шевченківському районі

Наталія Назаренко, директор Шендерівської загальноосвітньої школи Корсунь-Шевченківського району поділилась власною радістю перемоги. Минулого року спортивно-екологічний проєкт від її громади отримав грант МХП.

 

Ukrainian English Russian

— У нас зібралася дуже креативна команда з числа представників мешканців наших сіл, депутатів, учнів школи, їхніх активних батьків та місцевих підприємців. Завдяки такому „злиттю “ ми вже можемо реалізовувати такі проєкти, про які раніше й мріяти боялись. Ми чітко визначились, що у молодь потрібно вкладати інвестиції, адже це майбутнє сільських територій. Цьогоріч ми подавались на конкурс із новим проєктом, який передбачає створення освітнього „Happy hub“ на базі Шендерівського НВК, - розповіла директорка.

Ідея її навчального закладу - створити на території школи чотири зони комфорту. В них увійде „Кіндерляндія“ для діток, яких підвозять до навчального закладу із навколишній сіл, гурток робототехніки та зона з позначкою „еко“, де дітей навчатимуть екосвідомості. Остання зона - конференц-зала для проведення тренінгів, семінарів і вебінарів під час дистанційного навчання, пише provce.ck.ua.

- Цей проєкт дозволить ввести до штатного розкладу НВК керівника гуртка у позаурочний час, що ми вважаємо перевагою, - зазначила Наталія Назаренко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: