МХП надав смілянським лікарням першу партію допомоги для боротьби з коронавірусом

У місті Сміла розташовані дві лікарні та понад 500 медиків. Вони працюють на передовій, щодня контактуючи з потенційними хворими.

 

Ukrainian English Russian

МХП подарував кожному із цих закладів партію антисептиків, засобів захисту, експрес-тестів. Директорка БФ «МХП –Громаді» Тетяна Волочай вважає, що в умовах епідемії коронавірусу благодійність має бути спрямована виключно на медичні заклади та проводитися в тісній співпраці з владою. Щоб детальніше вивчати потреби лікарень району, представники «МХП –Громаді» напряму контактують із владою. Саме із цих переконань МХП став ключовим партнером  платформи Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19.

Начальник Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова схвалює такий підхід та щиро дякує партнерам: «Приємно, що бізнес активно долучився до проблем медицини. Звичайно, наразі заклади мають забезпечення, але щодня з’являються нові пацієнти, а захист медичних працівників - це першочергове завдання. Тож усе, що закуповує МХП, задовольняє наші нагальні потреби. Зараз благодійники роздають засоби захисту для медиків, незабаром очікуємо на поставку апаратів ШВЛ, хоча й сподіваємося, що вони нам не знадобляться для надання допомоги хворим на коронавірус, а стануть у нагоді іншим пацієнтам, які потребуватимуть цього».

– Безумовно допомога МХП для Смілянщини є надзвичайно важливою, і це не банальні слова. Захист медиків зараз є одним з пріоритетних питань, - зазначає голова Смілянської РДА Валерія Бандурко.

- Вклад МХП у  проєкт «Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19» становить 14 млн грн, - говорить  Руслан Пономаренко, координатор черкаського штабу від МХП. - Приємно, що до нашої платформи долучаються інші партнери та перераховують посильні суми коштів. Якщо говорити про Смілянщину, то з нами об’єднався в добрій справі Віталій Лисенко, директор ТОВ «Агрохімпродукт» та перерахував на рахунок БФ «МХП-Громаді» 500 тис. грн.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: