МХП підтримує сільську медицину в черкаських селах

Агроіндустріальний холдинг МХП не стоїть осторонь проблем жителів регіонів, де розташовані виробничі потужності підприємства

Ukrainian English Russian

Як представник соціально відповідального бізнесу, МХП здійснює системну підтримку громад, зокрема піклується про здоров’я людей: впровадженням програми «Здорові люди — здорова громада», фінансуванням проектів, спрямованих на покращення умов у медзакладах, підтримкою медичної реформи в регіонах, зазначають у прес-службі МХП.

Так, підприємство «Урожай» Групи МХП цьогоріч допомогло організувати виїзні прийоми кардіолога, офтальмолога та стоматолога у селах Черкащини. Окрім цього, працює мобільна стоматологічна амбулаторія Черкаської стоматологічної поліклініки. Лікарі щоденно приймають 20–25 пацієнтів з різними скаргами.

Торік за програмою «Здорові люди — здорова громада» було закуплено медичне обладнання для ФАПу в село Яблунів, а мешканці сіл Петрики, Сегединці, Моринці та Ситники могли безкоштовно пройти кардіологічне обстеження на місцях. Така допомога особливо важлива для людей похилого віку, для яких серцево-судинні захворювання — звична проблема. За сприяння «Урожаю» стоматологічне обстеження змогли пройти жителі сіл Онопріївка, Попівка, Келеберда, Деренковець та Сахнівка. Фінансову підтримку в розмірі майже 40 тис. грн від підприємства на облаштування кабінету лікувальної фізкультури та психологічного розвантаження для одиноких людей похилого віку та інвалідів і ремонт кабінету лікувальної фізкультури отримали мешканці села Спепанці на Канівщині. Стоматологічне крісло вартістю 50 тис. грн коштом «Урожаю» для забезпечення жителів двох сіл кваліфікованими стоматологічними послугами встановили в селі Босівка, де підприємство допомогло також відремонтувати приміщення ФАПу.

У рамках впровадження медичної реформи «Урожай» долучився до всеукраїнської програми «Здоров’я жінки». За підтримки підприємства в березні цього року у Звенигородській ЦРЛ відкрито кабінет скринінгової профілактики здоров’я жінки із найсучаснішим обладнанням. На кошти «Урожаю» для закладу було придбано нове гінекологічне крісло вартістю понад 130 тис. грн. Пройти обстеження в належних умовах зможуть жительки не лише Звенигородського району, а й Лисянського, Катеринопільського, Шполянського та міста Ватутіне.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: