МХП вживає додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу

Новини

З метою попередження можливого розповсюдження коронавірусу COVID-19 та у зв’язку з введенням Урядом карантину по всій території України, на підприємствах групи МХП введено додаткові запобіжні заходи, йдеться на сторінці компанії у Фейсбук.

 

Ukrainian English Russian

У компанії зазначають, що до кінця березня скасовано будь-які міжнародні відрядження співробітників.

- Особисті поїздки співробітників закордон по можливості відтерміновано. В разі здійснення такої поїздки, співробітник, скоріш за все, буде змушений пройти двотижневу самоізоляцію з метою карантину після поїздки. Якщо людина може виконувати свої функціональні обов’язки віддалено, її буде тимчасово переведено на домашній режим роботи. В іншому разі — відправлено в неоплачувану відпустку, - йдеться у повідомленні. - Співробітники, які відвідували зарубіжні країни у будь-яких цілях за останні 14 днів, також мають обов'язково повідомити про це керівництво холдингу.

В МХП зазначають, що неповідомлення або приховування інформації щодо закордонних поїздок та/або свого поганого самопочуття, може тягнути за собою дисциплінарну відповідальність аж до звільнення.

- Всі заходи та наради, що потребують збору великої кількості людей, скасовано або перенесено. В разі необхідності на підприємствах буде введено додаткові заходи безпеки, - зазначено в дописі.

У компанії наголошують, що коронавірус COVID-19 не передається через їжу (висновок Європейського агентства з питань безпеки продуктів харчування). Разом з тим, МХП ретельно слідкує за станом здоров’я співробітників, які працюють на виробництві.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: