Міська рада надає гранти в галузі культури

Новини

У міській програмі виділення грантів в галузі культури на 2018-2022 роки передбачено чимало актуальних напрямків, які могли б зацікавити наших громадян.

Ukrainian English Russian

А саме:

– гранти на поїздки  для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях тощо, що відбуваються в Україні та за кордоном;

– гранти на створення культурної події;

– гранти на створення мистецьких робіт (арт-об’єктів, вуличних інсталяцій, кіно-продуктів та інших);

– гранти на видання книг, каталогів культурного спрямування.

Призначення грантів здійснюється щорічно департаментом освіти та гуманітарної політики за пропозицією Експертної ради. Грант можуть отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи.

Напрями реалізації грантів: візуальне мистецтво, література, музика, кінематографія, фотографія, хореографія, театральне мистецтво, культурно-мистецькі проекти (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, курс лекцій,виставка, симпозіум тощо).

Не розглядатимуться проектні заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

Гранти можуть бути доповнювального та недоповнювального характеру.

Недоповнювальні гранти – це грант, який наданий грантонабувачу в повному обсязі від суми, визначеної в загальному кошторисі витрат  у  межах  зафіксованої суми.

Доповнювальний грант – це грант, який доповнюється певною сумою коштів з міського бюджету у різному відсотковому співвідношенні до  загального кошторису витрат у межах зафіксованої суми. Відсоток виділення грантів доповнювального характеру визначається за рішенням  Експертної ради.

Максимальний  розмір грантової допомоги:

– на створення мистецької роботи  може складати до 30,0 тис. грн;

– на поїздку для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях – до 30,0 тис. грн;

– на видання книги, каталогу – до 30,0 тис. грн;

– на створення культурної події – до 80,0  тис. грн.

Перевага надається грантам доповнювального характеру. Експертна рада розподіляє фінансову підтримку в межах кошторисних призначень наступним чином: на недоповнювальний  грант – 20%, доповнювальний грант – 80% від загальної суми.

Для одержання гранту претендент подає до Експертної ради заявку та відповідний пакет документів:

– бланк-заява проєкту,

– список осіб підтримки проекту (Додаток 1 до бланку), рекомендаційні листи (не менше 2),

– для громадських організацій – установчі та реєстраційні документи,

– гарантійні листи від партнерів проєкту,

– кошторис витрат.

Слід зазначити, що за результатами роботи Експертної ради з виділення грантів у  галузі культури м. Черкаси в 2019 році підтримано 17 проєктів із поданих на розгляд 52 на загальну суму 508 332,00 грн.

Охочим отримати допомогу з міського бюджету на реалізацію власних проєктів варто поспішати і подавати відповідні заявки заздалегідь, а саме з 3 по 29 лютого 2020 року.

Документи на виділення грантів приймає департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за адресою: вул. Гоголя, 251, кім. 212.

Детальніше можна дізнатись за телефоном: 36-00-06

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: