Міська влада планує збільшити кількість муніципалів

Новини

На 6 одиниць планують збільшити штат управління муніципальної інспекції.

Ukrainian English Russian

Відповідний проєкт рішення вже поданий на розгляд міської ради.

Нині в управлінні інспектування працює 20 людей. Збільшення ще на 6 чиновників мотивують тим, що нинішньої чисельності не достатньо для ефективної роботи управління.

"Збільшення кількості інспекторів дасть можливість забезпечити дієвий контроль за виконанням вимог нормативно-правових актів у сфері благоустрою, протидії торгівлі у невстановлених місцях, збільшить надходження до міського бюджету шляхом складання протоколів про адміністративні правопорушення" - йдеться у доповідній записці до проєкту рішення.

Так, до штату планується додати 4 інспекторів, 1 юриста і 1 бухгалтера. Утримання усього управління муніципальної інспекції коштуватиме платникам податків Черкас майже 7, 2 млн. грн. на рік. Левова частка коштів – це заробітна плата працівників, майже 100 тис. грн. піде на канцтовари та ремонт офісної техніки, інформує vikka.ua.

За минулий рік працівники управління інспектування склали 846 протоколів. Адміністративна комісія за результатами розгляду протоколів оштрафувала порушників на майже 500 тис. грн.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: