Міськрада віддала під забудову більше 2 гектарів землі в центрі міста

Новини

Черкаська міська рада передала в оренду на 49 років чотири земельні ділянки у центрі міста загальною площею більше 2 гектарів. Землю отримало підприємство, яке було створене всього рік тому.

Ukrainian English Russian

Відповідні рішення були ухвалені під час земельної сесії міської ради.

Не підтримали їх депутати Любов Майборода (“За майбутнє”), фракція “Голос” (у повному складі), Василь Мойсієнко і Оксана Мелікова (“Слуга народу”).

Варто зазначити, що всі земельні ділянки у порядку денному значаться під однією адресою – Байди Вишневецького, 70. Їхня загальна площа – 2,34 га.

Згідно з проектами рішень, на цих ділянках розміщені споруди, що перебувають у «стадії руйнування».

вул. Добровольчих батальйонів, 234 – клуб з прибудовами;

Байди Вишневецького, 70/1 – склад;

Добровольчих батальйонів, 236 – клуб з прибудовами;

Добровольчих батальйонів, 228 – учбовий корпус.

Земля перебувала у користуванні комунального підприємства «Черкасиінвестбу». Її передали без зміни цільового призначення – під будівництво та обслуговування багатоквартирного будинку.

У проектах рішень вказано, що частина цих земель перебуває у охоронній зоні навколо інженерних комунікацій, пише 18000.com.ua.

Товариство «Єврокомфорт Актив», яке отримало земельні ділянки, зареєстроване у Черкасах у січні минулого року. Всі чотири заяви на отримання землі були подані компанією ще у червні 2020-го року, тобто через півроку після появи. А права власності на ділянки зареєстровані за період часу з 10-ї до 12-ї години 13 березня минулого року.

Власник та керівник товариства – Олексій Шпак.

Згідно з даними ЄДР, свого часу одним з бенефіціарів товариства був Володимир Зозуля – бізнесмен, якого пов’язують з готелем “Апельсин”. На сьогодні в числі засновників фірми його немає.

Також Олексій Шпак є засновником та керівником ТОВ «Тайрс», яке займається автозапчастинами. Разом з ним в числі засновників – Анна Труба, що є дружиною Артема Труби. Труба свого часу був заступником начальника УЗЕ, а зараз після його ліквідації є заступником начальника управління стратегічних розслідувань.

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: