Міський центр зайнятості допомагає укомплектовувати підприємства робітничими кадрами

Промисловість

Якщо людина має  професійно-технічну або вищу освіту, їй значно легше  реалізувати себе  в житті, знайти роботу по душі. Не треба забувати й  про те, що більше  шансів на працевлаштування мають саме висококваліфіковані робітники, спеціалісти, а також ті, що володіють не однією, а декількома професіями

Ukrainian English Russian

Саме тому Черкаський міський  центр зайнятості приділяє особливу увагу професійній підготовці, перепідготовці, підвищенню кваліфікації  зареєстрованих безробітних. Одним із видів підвищення кваліфікації  є стажування безпосередньо на робочих місцях, розповіли порталу «Діловий регіон» в установі.

У цьому напрямку  Черкаський  міський центр зайнятості  успішно працює не лише з підприємствами, а й з приватними підприємцями обласного центру. Зокрема, чимало зусиль зосереджують на тому, щоб забезпечити відповідність професійно-кваліфікаційного рівня шукачів  роботи тій сфері діяльності, яка притаманна підприємствам, організаціям та установам нашої області. Тому на стажування направляються ті безробітні, які мають професійну освіту, але потребують набуття практичного досвіду, вдосконалення знань, умінь, навичок після деякої перерви у трудовій діяльності.

 Одним із таких прикладів співпраці з роботодавцями є ТОВ “ТД Оптагро”. На підприємстві  безробітні  пройшли стажування  за основними робітничими професіями (спеціальностями): штампувальник (холодноштампувальні роботи), інженер-конструктор (механік), слюсар з механоскладальних робіт, інженер-електронік, токар-розточувальник тощо.

Так, протягом 2015-2017 років після проходження підвищення кваліфікації 18 осіб успішно працевлаштовані. Тісна співпраця з даним підприємством продовжується.

Довідково:

ТОВ  «ТД Оптагро» створене 1997 року на базі  Черкаської районної сільгосптехніки, чисельність працівників складає 200 осіб.

Основним напрямком діяльності є надання послуг з ремонту та виготовлення сільгосптехніки,  торгівля металопрокатом, металообробка. На заводі працюють над комплексним підходом у постачанні споживачів усіма необхідними для ремонту деталями, в зв'язку з чим до продажу пропонуються, крім комплектуючих власного виробництва, деталі та обладнання кращих вітчизняних і світових виробників.

За роки діяльності на підприємстві впроваджено та вироблено безліч продукції різноманітних напрямків, і вся вона користується великим попитом у споживачів нашої країни, ближнього та дальнього зарубіжжя.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: