Міжнародна виставка агротехніки відбудеться у травні на Черкащині

Сільське господарство

III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine буде проходити з 16 по 19 травня на території КП «Черкаський аеропорт».

Ukrainian English Russian

AGROSHOW Ukraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

Щорічно на AGROSHOW Ukraine демонструється сільськогосподарська техніка і цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки відомих іноземних та вітчизняних брендів.

У програмі:

Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів

Агро-карнавал

Виставковий форум, присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві

Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області

На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

Більш детальна інформація за телефонами:

+38 (068)485 83 86

+38 (0472) 500 065

agroshow.ua@gmail.com

www.agroshow.com.ua

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: