Молочне виробництво на Черкащині скоротилося на 8,6 %

Сільське господарство

Україна в 2019 р скоротила виробництво молока в порівнянні з показником 2018 року на 3,7% - до 9,69 млн т, що стало рекордно низьким об'ємом за всі роки незалежності країни.

 

Ukrainian English Russian

Про це пише прес-служба Асоціації виробників молока (АВМ)

«Причина - скорочення поголів'я дійних корів. Так, підприємства вирізали корів через незрозумілу ситуацію з введенням ринку землі, неповних виплат компенсацій існуючих програм держпідтримки. Через це деякі підприємства або повністю закрили молочний напрямок бізнесу, або максимально скоротили поголів'я. Серед населення скорочення виробництва молока відбувалося через низьку ціну на сировину низьких сортів, які виробляються більшістю домогосподарств », - пояснили експерти АПМ.

В цілому, в звітний період найбільш значне скорочення виробництва сировинного молока було зафіксовано серед господарств населення, де падіння склало 4,6%, пише latifundist.com.

Згідно з повідомленням, скорочення зазначалося майже по всіх регіонах, більше зменшили виробництво на Київщині - на 15%, у Вінницькій - 9,7%, в Запорізькій - на 9,7%, на Миколаївщині - 9,6%, на Чернігівщині - 9, 1%, в Черкаській - 8,6%, на Волині - 8,3%, в Житомирській області - 7,6%.

Аналітики АПМ прогнозують подальше скорочення виробництва сировинного молока і в 2020 р

 

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: