«Миронівська птахофабрика» облаштовує пташники сонячними батареями

Енергоефективність

Підприємство впроваджує передові екологічні технології для мінімізації впливу виробництва на регіон. Якість води воно контролює завдяки власній сертифікованій лабораторії і сучасним очисним системам, а для очищення повітря використовує еко-фільтри з деревної стружки.

Ukrainian English Russian

Підприємство з вирощування та переробки бройлерів «Миронівська птахофабрика», яке розташоване в Канівському районі і входить до агрохолдингу МХП, впроваджує передові екологічні технології очищення води для підтримання водного балансу регіону.

Про це повідомила журналістам під час екологічного прес-туру начальник очисних споруд птахофабрики Світлана Новицька.

«Очисні споруди дуже сучасні. В їх основі лежить голландська технологія компанії Nijhuis Water Technologies», — розповіла вона.

На птахофабриці очищають не тільки воду, а й повітря. Утилізаційний цех підприємства має сучасне європейське фільтраційне обладнання, де замість хімікатів використовують стружку з деревини, що дозволяє максимально видаляти шкідливі речовини, пише unian.ua.

 Також впроваджуються нові екологічні проекти з використання відновлюваних джерел енергії. Вже сьогодні на пташниках встановлені перші сонячні батареї. У майбутньому їх кількість буде збільшуватися, що дозволить значно ефективніше використовувати наявні ресурси.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: