На автодорозі М-12 на час реконструкції шляхопроводу рух автомобілів здійснюватиметься об’їзною дорогою

Авто

У зв’язку з початком проведення робіт із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 в Уманському районі з 7 липня рух транспортних засобів здійснюватиметься по влаштованому об’їзду.

Ukrainian English Russian

Тимчасова об’їзна дорога з двома смугами руху, довжиною 1 км, розташована поруч із автодорогою М-12, на ній влаштовано асфальтобетонне покриття.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту.

Роботи з реконструкції шляхопроводу, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, проводить підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-Девелопмент». Роботи з реконструкції розпочалися 25 червня і будуть завершені до кінця 2018 року.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: