На «Азоті» планують підвищити зарплатню

Промисловість

Нині ПАТ «АЗОТ» налагодило роботу, працюючи за давальницькою схемою сировини і отримуючи кошти за надані послуги з її переробки, що дозволить розраховуватись із контрагентами за поточну діяльність і виплачувати заробітну плату

Ukrainian English Russian

 Борги, що, «штучно» накопичились в попередній період, планується повертати частинами. Також планується погашення боргів із виплати заробітної плати робітникам до 1 листопада.

Про це розповів голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров. За його словами, під час зустрічі голови Ради Групи компаній Group DF Дмитра Фірташа з Головами правлінь підприємств Групи OSTCHEM, обговорювались і питання заробітної плати виробничникам.

Нині середня зарплата на ПАТ «АЗОТ» становить 8800 гривень. За попередніми розрахунками, її планують збільшити до кінця року до 10-10,5 тисяч гривень. - Принаймні, зараз йдеться про такий рівень, хоча окремо буде розглядатись питання щодо матеріальних стимулів, оскільки вони, як і раніше, залишаються важливим каталізатором, здатним істотно підвищити трудову активність і зацікавити випускників вищих навчальних закладів хімічного профілю йти працювати на ПАТ «АЗОТ» Групи OSTCHEM, -зазначив Скляров. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: