На базі Жашківського кінно-спортивного комплексу провели День поля

Новини

Одна з найбільших світових компаній-селекціонерів насіння кукурудзи та соняшника Groupe Coopératif Maïsadour, яку представляє компанія Maїsadour Semences Україна - 23 серпня провела День поля на базі кінно-спортивного комплексу “Parade Allure” у місті Жашків.
Ukrainian English Russian

Участь у Дні поля взяли посадовці аграрного профілю та керівники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств з різних куточків України.

Учасники заходу відвідали демонстраційні полігони, на яких ознайомилися з новими гібридами кукурудзи та соняшника, повідомили в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Керівники та агрономи фермерських господарств, які були запрошенні на День поля, отримали кваліфіковані консультації від спеціалістів компанії.

Довідково:

До Кооперативної групи Maïsadour входить понад 160 об’єктів (зерносховища, садові центри, птахобійні, промислові об'єкти, заводи з виробництва насіння тощо). Вони розташовані на південному заході Франції, історичній батьківщині Групи, а також в інших країнах (Україна, Іспанія, Німеччина, Марокко та ін.).
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: