На Черкащині 56 закладів отримали від Національної служби здоров’я 1,17 млрд грн

Новини

У Черкаській області – 56 закладів уклали договори з Національною службою здоров’я на понад 1,8 млрд грн, та отримали на сьогодні понад 1,17 млрд грн. 

Ukrainian English Russian

Загалом же з початку впровадження Програми медичних гарантій 339 закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану та екстрену допомогу у Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Київській областях та місті Київ, отримали від Національної служби здоров’я України понад 8,2 млрд грн. Центральний міжрегіональний департамент опікується 339 закладами охорони здоров’я, що надають спеціалізовану, екстрену допомогу у п’ятьох регіонах – у Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Київській областях та місті Києв.  Про це йшлося на онлайн прес-конференції “Робота Програми медичних гарантій у Центральному регіоні: що змінилось за 5 місяців для лікарів та пацієнтів”, інформує dzvin.media.

Директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Володимир Пляцек:

“Хочу зазначити, що у п’яти областях Центрального регіону – 284 надавачі медичних послуг з тестування та стаціонарного лікування пацієнтів з підозрою або хворих на COVID-19. Серед них і заклади первинної медичної допомоги. Кількість мобільних бригад, що тестують на  COVID-19 – 297. Їхня завантаженість середня, кількість ПРЛ-тестувань на одну бригаду за серпень – 176. Стаціонарна допомога при COVID-19 надається у 49 медичних закладах п’яти областей. Кількість медичних команд, що надають допомогу у стаціонарах – 275, їхня завантаженість, тобто кількість госпіталізованих з COVID-19 – 13 пацієнтів, згідно з даними за серпень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: