На Черкащині хочуть ремонтувати місток через струмок за 18 мільйонів

Будівництво. ЖКГ

Служба місцевих доріг у Черкаській області оголосила тендер на капітальний ремонт через річку Вільшанка в Уманському районі. Очікувана вартість робіт оцінена у 18,36 мільйонів гривень. З першого разу тендер не відбувся, процедуру оголошено повторно.

Ukrainian English Russian

Інформація про процедуру закупівлі опублікована на порталі Dozorro.

Пропозиції подавалися до 22 червня, а вже наступного дня мав відбутися аукціон. Проте торги були відмінені, оскільки свої пропозиції подали менше двох учасників.

23 червня замовник оголосив тендер повторно. Аукціон призначено на 13 липня, пише 18000.com.ua.

Зазначимо, якщо і на другий тендер не буде подана достатня кількість пропозицій, то угоду можуть укласти із єдиним учасником.

Технічне завдання передбачає розбір старої конструкції, розчищення підходів та підмостового русла, спорудження нових опор, розроблення спряження, будівництво мостового полотна, влаштування малої очисної споруди, влаштування тротуарів та сходів.

Робота має бути завершена до кінця 2021 року.

Зазначимо, що в грудні минулого року Служба місцевих доріг замовляла проектно-вишукувальні роботи та експертизу з реконструкції моста через Вільшанку. Було укладено договір на 1,49 мільйона гривень. Згідно з інформацією аналітичного порталу 007, за цим договором замовник сплатив 1,1 мільйона гривень.

Коментуючи вартість тієї закупівлі, директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергій Чубань послався на складність об’єкту і розповів, що там нібито залучались до роботи водолази.

Для порівняння, наприкінці 2016 року САД замовила за 900 тисяч гривень виготовлення проекту реконструкцію мосту через Дніпро, що ремонтувався протягом 2017-2018 року. Угода була укладена в результаті проведення відкритих торгів. Довжина мосту – 1,2 кілометри.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: