На Черкащині нагородили виробників кращої продукції

Споживчий ринок

В області підсумували результати конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість» у 2017 році. Урочиста церемонія нагородження підприємств відбулась в ресторані «Апельсин». Цього року звання переможця вдалося вибороти 21 виробникові     

Ukrainian English Russian

Нагадаємо, що конкурс «Черкаська якість» проводиться з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю.

 Перший заступник голови Черкаської ОДА, голова конкурсної комісії Віталій Коваль з приємністю відзначив, що з кожним роком кількість поданих заявок на участь збільшується.

– Відрадно, що сьогодні наші підприємства виходять на міжнародний ринок, – сказав Віталій Володимирович. – ДП «Черкасистандартметрологія» допомагає підприємцям на цьому шляху та проводить сертифікацію систем управління якістю, яка визнається в багатьох країнах. Звісно, нам ще є, до чого прагнути. І хоч потужний промокрок України в міжнародних агенціях нині дає нам змогу заходити на європейські ринки, при цьому ми маємо бути конкурентоспроможними.

Підтверджує його слова і керівник підприємства-організатора – ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук, зауваживши високу  цьогорічну активність  підприємств.

 - Так, якщо у 2015 році було відзначено 15 переможців та лауреатів обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "Черкаська якість", у 2016 - 9 підприємств стали переможцями конкурсу, то у 2017 році взяли участь в Конкурсі 36 підприємств Черкаської області, які заявили 50 видів продукції. З них виконали умови участі у Конкурсі 33 підприємства, - розповів Михайло Чорнопищук.

Як зауважив фахівець, це підприємства різних галузей, але всі вони об’єднані спільною метою - працювати якнайкраще, наполегливо йти до вершин економічного зростання, підвищувати рівень життя співвітчизників.

Цьогорічним нововведенням конкурсу стане можливість переможцям, лауреатам та фіналістам конкурсу використовувати  спеціальний знак «Черкаська якість» з позначенням відповідного статусу в рекламних та інформаційних матеріалах та відображати його на маркуванні  продукції, яка перемогла у конкурсі.

«Це буде підтвердженням відповідного рівня якості продукції (товарів, робіт, послуг) підприємств регіону», зазначають у ДП «Черкасистандартметрологія».

Довідково:

Критеріями експертної оцінки заявленої для участі у конкурсі «Черкаська якість» продукції (робіт, послуг) є наявність сучасних систем управління, наявність контролю за якістю та безпечністю продукції безпосередньо на виробництві, наявність плану розвитку підприємства та заходів щодо його реалізації, оновлення матеріально-технічної бази, проведення навчання працівників та їх мотивація, розширення географії продажів, наявність фірмових мереж та постійних договорів з торговими мережами України, здійснення контролю якості та безпечності матеріалів і складових у ланцюгу «постачальник-виробник», проведення регулярного моніторингу процесів зберігання та транспортування продукції від виробника до споживача, вжиття застережних заходів проти фальсифікації продукції, участь у виставках, конкурсах якості та інші.

 

Переможці у номінації «ПРОДУКЦІЯ: ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ»

 

Батон «Фермерський» виробляється ТОВ «Черкасихліб ЛТД»

Льодяникова карамель освіжаюча без цукру ТМ «ROKS» від ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій».

Томати коктейльні, індетермінантні ТМ «Гордій» вироблені Уманським тепличним комбінатом.

Коровай святковий виробництва ФОП Плужник

Пиво «Жигулівське» 11%, світле, та безалкогольний сильногазований напій «Лимонад» від ТОВ «Уманьпиво»

Сметана 21% жиру ТМ Волошкове поле від ПАТ «Юрія»

Сир твердий «Золотоноша» від ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат»

Горілка «Горілочка класична» від ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор»

Сир «Канівський» ТМ «Канів 1971» від ТОВ «Клуб Сиру»

Сушки «Флора» від ТОВ «Комбінат Баранкових Виробів»

Корюшка та лящ в’ялені від ТОВ «Тамако-Інвест»

 

Переможці у номінації «ПРОДУКЦІЯ: Промислові товари для населення»

 

Автобус А092Н6, призначений для перевезення пасажирів на міських маршрутах та пристосований до вимог людей з особливими потребами, від ПАТ «ЧЕРКАСЬКИЙ АВТОБУС»

Інсекто-акарицид широкого спектру дії «Антиколорад макс», комбінований фунгіцид «захист», післясходовий гербіцид «Міладар дуо» та стимулятор росту рослин «Гулівер стимул» від ТОВ «Фабрика агрохімікатів», що входить до складу групи компаній UKRAVIT.

Мікроскоп МД-500 від ТОВ «Науково-інженерний центр «Сканер»

 

Переможці у номінації «ПРОДУКЦІЯ: Товари виробничо-технічного призначення»

 

Плити мінераловатні теплоізоляційні марки ТЕХНОФАС ЕФЕКТ від ТОВ «Завод «ТЕХНО»

 

Переможці у номінації «РОБОТИ ТА ПОСЛУГИ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ АБО НАДАЮТЬСЯ У ПОБУТОВІЙ ТА ВИРОБНИЧІЙ СФЕРАХ»

 

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал»

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: