На Черкащині посилять контроль за вантажівками-порушниками

Авто

З метою збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань вагу вантажівок на автошляхах Черкаської області відтепер контролюватимуть два комплекси габаритно-вагового контролю. Один з них нещодавно запрацював на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь у Золотоніському районі, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Ukrainian English Russian

На сьогоднішній день в області існує тенденція щодо перевищення великоваговими транспортними засобами нормативних вагових параметрів та ігнорування, що призводить до значної руйнації автомобільних доріг загального користування. Недобросовісні перевізники з року в рік відверто ігнорують норми навантажень, розбивають дороги, перетворюючи їх у суцільне бездоріжжя, наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

Бетонний майданчик для розміщення пересувного комплексу габаритно-вагового контролю (ГВК) було облаштовано працівниками філії «Золотоніська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Було забетоновано спеціальний майданчик для розміщення комплексу ГВК, встановлено спеціальні дорожні знаки та інформаційне панно.

Наразі у Черкаській області вперше одночасно працює 2 комплекси габаритно-вагового контролю: на автодорозі М-05 Київ-Одеса км 210+600 в Уманському районі та на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь км 103+150.

Окрім того, Службою автомобільних доріг у Черкаській області розпочато роботи із влаштування ще одного майданчика для розміщення пересувного комплексу габаритно-вагового контролю на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 40+170 (правий проїзд) на виїзді з Черкас в сторону Сміли. Згодом розпочнуться роботи щодо облаштування майданчика для ГВК на в’їзді в Черкаси на автодорозі Н-16. Роботи із влаштування цих майданчиків, які виконуються у межах робіт з експлуатації, будуть закінчені цього року.

Три габаритно-вагові пересувні лабораторії на базі автомобілів «Опель» Черкаська область отримала торік.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: