На Черкащині правоохоронці здійснювали незаконну реєстрацію авто

Авто

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з Управлінням СБУ в Черкаській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактами перевищення влади, службового підроблення та реєстрації на підставі підроблених висновків експертного дослідження транспортних засобів службовими особами одного з Центрів надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів.

Ukrainian English Russian

Під час розслідування встановлено, що службові особи Центру незаконно здійснили реєстраційні операції 13 транспортних засобів, серед яких TOYOTA RAV 4, TOYOTA HIGLANDER, TOYOTA LAND CRUISER PRADO, HYUNDAI SANTA FE, BMW X5 та інші.

Вказані транспортні засоби було оголошено в розшук та накладено арешти на їх відчуження. Завдяки слідчим діям і оперативним комбінаціям вилучено 8 таких автомобілів з підробленими ідентифікаційними номерами кузовів.

Також було встановлено власника автомобіля TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150, якому й повернуто цей транспортний засіб.

За результатами досудового слідства, з урахуванням здобутих доказів, одному з правоохоронців, який в інтересах третіх осіб здійснив незаконні реєстраційні операції з транспортним засобом, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. У зв’язку з ухиленням від явки до органу досудового розслідування зазначеного правоохоронця оголошено в розшук.

За вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: