На Черкащині продають найбільшу в СНД кролеферму

Сільське господарство

На Черкащині продається племінне господарство «Кролікофф» із замкнутим циклом виробництва, передає Agravery.com.

Ukrainian English Russian

Територія племінного господарства становить 11,4 га (земля в оренді до 2063г.), йдеться в повідомленні на сайті нерухомості.

До складу господарства входять:

ферми з вирощування кроликів, селекційно-племінна господарство (побудовані на основі французьких технологій вирощування із застосуванням європейського обладнання, що не має аналогів в Україні);

комбікормовий завод на території ферми (сучасне Польське обладнання – Mechanika Nawrocki, потужності не використовуються повною мірою);

сучасний забійно-переробний пункт, з холодильним обладнанням різної потужності (Територія пункту 2,9 га., Земля у власності);

власна логістика і збут (реалізація продукції в таких відомих мережах як Ашан, Сільпо, FOZZY, Караван, Еко Маркет, МЕТРО і ін.).

Виробництво має 8 ферм, 4 (реконструкція 2007 року) і 4 (реконструкція 2013 року). На території крім ферм і комбікормового заводу розташовані: склад, сіносховище на 800тонн, автогараж, 2 водонапірні башти і адміністративна будівля.

За інформацією, компанія має атестати про присвоєння статусу племінного репродуктора з розведення кролів породи новозеландська і каліфорнійська, а так же сертифікат відповідності «Халяль».

Довідка:

Компанія «Кролікофф» – це найбільше племінне господарство з замкнутим і безвідходним циклом виробництва м’ясних порід кроликів в СНД.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: