На Черкащині провели День кар’єри Європейського Союзу

Новини

З метою поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді Черкащини в контексті європейської інтеграції України у Черкаському державному технологічному університеті відбувся День кар’єри Європейського Союзу. Захід проходив в межах проекту  «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж Європейського Союзу в Україні».

Ukrainian English Russian

У заході взяли участь представники обласної, місцевої влади, обласного об’єднання організацій роботодавців, обласної служби зайнятості, профспілки, регіональної ради підприємців області та громадські організації.

На День кар’єри ЄС також завітала делегація міжнародної компанії APTIV PLC – найбільший виробник автокомпонентів у світі. Директор з питань розвитку виробництва компанії в Європі, Центральній Азії та Африці Луїс Фігуейредо наголосив, що піклуючись про молодь, її подальше працевлаштування закладається фундамент того, що саме на Черкащині створюється належне середовище для приваблення міжнародного бізнесу. А компанія саме шукує таке сприятливе середовище для розвитку бізнесу в Україні.

У рамках Дня кар’єри діяли локації у форматі виставок представлені роботодавцями та навчальними закладами м. Черкас.

Представники провідних місцевих роботодавців презентуючи свою діяльність розповіли про специфіку роботи, актуальні вакансії та заробітну плату за посадами.

«Наше завдання сьогодні полягає в тому, щоб навчити молодих людей фаховим умінням, щоб вони, завершивши навчання  в закладі, були працевлаштовані на робочі місця, і водночас – створити максимально комфортні умови для підприємців, які б мали змогу платити гідну заробітну плату своїм працівникам. А в громадян, щоб був стимул працювати в Україні, а не за кордоном», - наголосив під час виступу директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Як обрати майбутній фах, успішно працевлаштуватися на перше робоче місце, побудувати кар’єру – на ці та багато інших різноманітних питань з професійної діяльності знайшли відповіді понад 200 молодих людей, які скористалися послугами Профорієнтаційного майданчика. У ході його роботи проводилася експрес-діагностика щодо визначення власних професійних намірів на безкоштовних Інтернет-платформах державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" та "Моя професія: консультаційна мережа". Тестування пройшли 185 осіб.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: