На Черкащині провели екофест

Новини

Екологічний фестиваль «Екофест у твоїй громаді», який відбувається за ініціативи Благодійного фонду «Урожай-громаді» за фінансової підтримки ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, вже другий рік поспіль збирає людей, готових розвиватися і шукати шляхи збереження світу довкола.

Ukrainian English Russian

Так, цього року змагання відбулись у селі В’язівок Вільшанської ОТГ, що на Городищині. В них взяли участь команди з таких сіл – Воронівка, Дирдин, Хлистунівка, В’язівок, Валява, пише dzvin.media.

Крім збирання сміття на швидкість, команди виготовили вуличні меблі, які згодом встановлять на одному з майданчиків В’язівка як екокафе просто неба. Також команди намалювали таблички-борди, які закликають не смітити і замислитись про те, до чого призводить бездумне викидання сміття. Родзинкою фестивалю став конкурс зі створення одягу з поліетиленових пакетів, так званий екофешн.

Всі команди були відзначені за перемогу у конкурсах дипломами та грошовими нагородами. Так, найкращими у конкурсі з виготовлення вуличних меблів була команда із села Валява. Перше місце з графічного дизайну виборола команда села Хлистунівка. Найкращий екофешн був у Хлистунівської команди. В номінації найкращий вірш також виграла команда Хлистунівки,  а от найкраще продекламували учасники із команди В’язівка.

Одним із ключових конкурсів фестивалю було командне збирання сміття. Так, всі команди сумарно, а це 25 учасників, за 20 хвилин зібрали 373 кілограми сміття на кар’єрі поблизу села В’язівок. Найбільша сумарна вага зібраного сміття була саме у команди із села В’язівок, вони і отримали сертифікат на 2000 грн.

Також грошовими преміями по 1000 грн. за прагнення до перемоги та наполегливість відзначили команди села Дирдин та Валява.

Окремо було підраховано сумарну кількість балів усіх команд та визначено трьох переможців екофесту. Тож, за третє місце в цьому рейтингу нагородили сертифікатом на 2000 грн. команду із села Воронівка. Друге місце за загальнокомандним результатом виборола команда села Хлистунівка і отримала премію в розмірі 3000 грн. А перше місце і 5000 грн. виборола команда села В’язівок, вона була лідерами у всіх конкурсах.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: