На Черкащині триває робота зі створення двох нацпарків

Лісове господарство

Перебіг робіт зі створення нацпарків на Черкащині обговорили в ОДА Мова про НПП «Середньодніпровський» та НПП «Холодний Яр»

Ukrainian English Russian

Так, на сьогодні шляхом проведення низки нарад, громадських обговорень та консультацій вдалося розробити картографічний макет проектованого парку «Холодний Яр». Він охоплює територію на понад 5,4 тис. га. Це, зокрема, й землі за межами населених пунктів, не наданих у власність і користування, на території Чигиринського і Кам’янського районів. Отримані й відповідні погодження, інформують у Черкаській ОДА.

Стосовно проектованого природного парку «Середньодніпровський», що охоплює межі Канівського, Золотоніського та Черкаського районів, робота триває. Водночас фахівці нині активно працюють над розробкою картографічних матеріалів. Попередньо ж в ОДА затвердили склад робочої групи зі створення парку, а також план відповідних заходів.

– На сьогодні маємо макет проектованого парку «Холодний Яр», який вдалось напрацювати шляхом проведення низки нарад, громадських слухань. Усі необхідні матеріали передані до Міністерства екології. Над створенням же Середньодніпровського парку продовжуємо працювати, - говорить перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: