На Черкащині триває вступна кампанія до профтехзакладів

Новини

Наразі 1736 вступників вже виявили бажання здобути робітничі професії, що становить 59% від прогнозованої кількості, для порівняння по Україні, інформують в Департаменті освіти і науки Черкаської ОДА.

Ukrainian English Russian

Загалом цього року на Черкащині було виділено 3071 бюджетне місце, на яких вступники можуть безоплатно отримати професійну освіту.

До ТОП-трійки закладів освіти, які отримали найбільшу кількість заяв на навчання за кошти регіонального замовлення, увійшли:

 1.Державний навчальний заклад «Уманський професійний аграрний ліцей» – 160 учнів (70 % від загальної кількості замовлення); 2.Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище» – 157 учнів (75%); 3.Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти в Черкаській області – 155 учнів (56%).

-Сьогодні роботодавці дуже потребують робочих рук. Тож, оволодіння затребуваними на ринку праці робітничими професіями гарантує стабільну заробітну плату та впевненість у завтрашньому дні, – коментує вступну кампанію до профтехзакладів директор Департаменту Валерій Данилевський.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: