На Черкащині в пілотному режимі запустили аграрний реєстр

Сільське господарство

У шести пілотних областях, серед яких Черкащина, в пілотному режимі запустили аграрний реєстр. Агровиробники отримали свій онлайн-сервіс для оперативної взаємодії з органами державної влади.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

Державний аграрний реєстр – це новий безкоштовний онлайн-сервіс для аграріїв. Зареєстровані агровиробники зможуть подавати заявки на виправлення помилок в кадастрі, подавати документи на отримання держпідтримки та перевіряти інформацію про себе у чотирьох реєстрах.

На етапі пілотування Реєстр об’єднує інформацію з 4-х реєстрів: Державний земельний кадастр, Реєстр юридичних та фізичних осіб, Реєстр речових прав і Реєстр тварин.

Створити свій онлайн-кабінет можна, не виходячи з дому. Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального електронного цифрового підпису (ЕЦП). Реєстрація безкоштовна та доступна усім без винятку аграріями, навіть якщо користувач не зареєстрований як сільськогосподарський виробник.

У пілотних областях: Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській мобільні бригади операторів допомагатимуть усім бажаючим зареєструватися. Вони збиратимуть відгуки про функціонал і роботу системи та пропозиції щодо її покращення.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі можна за посиланням: www.ar.gov.ua

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: