На Черкащині вдвічі зменшилась забезпеченість ліками від туберкульозу

Медицина. Туризм

До такого висновку дійшли спеціалісти Інституту аналітики та адвокації. Вони проаналізували скільки замовляли медичних препаратів та встановили фактичну забезпеченість пацієнтів у 2014-2016 роках.

Ukrainian English Russian

Упродовж 2012–2016 років в Україні діяла державна цільова програма протидії захворюванню на туберкульоз. Фінансували заходи за кошти Державного бюджету та коштів Глобального фонду.

- За результатами дослідження регіон був наполовину забезпечений медикаментами, а у 2016 році показник знизився до 29%, – розповідає аналітик ІАА Поліна Колганова. - Але зрозуміти скільки хворих насправді отримували медичну допомогу ми не змогли, оскільки профільна установа Черкаської області надала інформацію лише про їх чисельність.

Також в Інституті аналітики та адвокації  дослідили епідеміологічну ситуацію регіону. За час дослідження кількість хворих у Черкаській області зросла, на відміну від більшості регіонів України, де вона зменшується. У 2016 році на диспансерному обліку перебувало 826 осіб, повідомили у прес-службі ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Подробиці дослідження тут.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: