На Черкащині відбулася освітня виставка-форум сучасного навчального обладнання

Новини

Днями відбулася виставка-форум «Нова українська школа: сьогодні – завтра», до участі в якій долучилися представники 15 виробників обладнання для Нової української школи. А також учителі, директори закладів освіти, керівники органів управління освіти, завідувачі методичних служб.

 

Ukrainian English Russian

Відкрила роботу виставки ректор ОІПОПП Наталія Чепурна, яка розповіла про досягнення освітян Черкащини, зокрема, що стосується упровадження положень Концепції Нової української школи, реалізації обласних програм «Інноваційні школи Черкащини» та «Шкільний автобус», створення ефективної мережі опорних шкіл, впровадження інклюзивної освіти, застосування STEM-технологій в освітній сфері.

Звертаючись до присутніх, голова Черкаської ОДА Роман Боднар відзначив, що галузь освіти залишається пріоритетною для обласної влади.

Зазначимо, що в цьому році в державному бюджеті передбачено 132 млрд гривень на освіту, а це на 15 млрд більше, ніж у минулому році. Для Черкаської області виділено 250 млн гривень.

Крім того, запроваджений проект „Спроможна школа для кращих результатів“, що буде спрямований на будівництво та реконструкцію шкіл, створення комфортного освітнього простору, що сприятиме кращому засвоєнню знань і формуванню світогляду. Це надасть можливість учням ставати більш конкурентними у сучасному світі».

У розрізі тематики заходу присутні мали нагоду обговорити актуальні питання, зокрема: вартість навчального обладнання, соціальні ініціативи виробників засобів навчання. Також колеги поділилися власним досвідом використання сучасних інноваційних STEM-технологій, впровадження досвіду інших країн в парадигму освітньої системи України.

У рамках виставки-форуму відбулися презентації навчального обладнання, майстер-класи зі STEM-освіти, інноваційних технологій в умовах НУШ тощо.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: